2019 | 2018 | 2017 | 2016


W dniach 17-18.03.2017 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2Arena w Jasionce odbyła się Konferencja „Współczesne wyzwania w ochronie zdrowia pracujących” współorganizowana przez Rzeszowskie Centrum Medyczne MEDYK oraz Instytut Medycyny Pracy w  Łodzi.

Celem konferencji było przedstawienie wzorów dobrej praktyki w zakresie ochrony zdrowia pracujących oraz analiza nadchodzących zmian legislacyjnych w medycynie pracy. Wśród wybranych zagadnień znalazły się: „Multidyscyplinarne podejście do ochrony zdrowia pracujących”, „Polska w obliczu IV rewolucji przemysłowej – inna gospodarka, inny pracownik”  czy „Profilaktyka i prewencja schorzeń cywilizacyjnych w miejscu pracy – współpraca pracodawcy ze służbą medycyny pracy i profesjonalistami medycznymi z innych dziedzin”.

W konferencji licznie udział wzięli lekarze i pielęgniarki z całego kraju, jak również profesjonaliści innych dziedzin - prezesi, szefowie do spraw osobowych i BHP. Instytut reprezentowali: prof. dr hab. med. Jolanta Walusiak, dr hab. Marta Wiszniewska oraz dr Andrzej Marcinkiewicz, którzy podczas konferencji występowali w charakterze prelegentów.

Podziękowania p. Krystyny Wróblewskiej, Poseł na Sejm RP

Publikacja Gazeta Wyborcza, 17.03.2017

Publikacja Super Nowości, 17-19.03.2017

powrót

Szczególnie polecamy

------
Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka


Copyright © 2008 IMP