Instytut Medycyny Pracy imienia prof. dra med. Jerzego Nofera

Instytut powstał w 1954 roku. Jest placówką naukowo-badawczą zajmującą się problematyką zdrowia publicznego, zdrowia środowiskowego oraz wszelkimi dziedzinami powiązanymi z szeroko rozumianą medycyną pracy.

Naszym celem jest zapewnić najwyższej jakości rozwiązania tworzące lepsze warunki do życia i pracy, dlatego zakres naszej działalności ewoluował w czasie, zgodnie z obowiązującymi w kraju i na świecie standardami. Od ponad pół wieku prowadzimy badania naukowe. Naszą wiedzą służymy innym. Jesteśmy wiodącym w kraju ośrodkiem szkolenia kadr specjalistów medycyny.

Zaufało nam wiele firm i instytucji, które skorzystały z naszej wiedzy i kompetencji. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz kontrahent był traktowany rzetelnie i profesjonalnie, dlatego wciąż się doskonalimy. Stawiamy na jakość, którą potwierdza między innymi akredytacja naszych laboratoriów w Polskim Centrum Akredytacji oraz certyfikat Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (DPL/GLP).

Naszym największym kapitałem są jednak ludzie. Z Instytutem swoje kariery związało wiele osób, nie tylko naukowców. Z ich pracy i osiągnięć jesteśmy dumni.

Szczególnie polecamy

------
Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka


Copyright © 2008 IMP